25.01.2013

Day 2

Witajcie Witajcie Witajcie!

Jest godzina 15.
Zaraz zabieram się za sprzątanie w moim gniazdku, które przez ostatnie parę dni zaniedbałam.
Dzisiaj byłam na korkach z chemii, wpadłam do Zuzkona i oglądając kolejny odcinek "Plotkary" zajadałam owsiankę.
Tak tak! Jestem na diecie, aby zrzucic parę kilosów i mieć ładny brzuszek i zgrabną figurkę na wakacje.
To mój cel!

Jak zawsze wstawiam super focie z neta. Od przyszłego tygodnia postaram się od czasu do czasu wstawiać moje fotki.
A tymczasem baju!!!












xoxo
Cinka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz