29.01.2013

Witajka!

Wbiłam tylko na chwilkę i zaraz zmykam na maraton z biologią.
Czeka mnie genetyka i powtórka człowieka.

Zadowolona z maturek próbnych (bez powtórek wyniki ponad 65%).
Tylko jeszcze co z angielskim (?)

Wbijam parę fotek jak zwykle.
Ciao!








xoxo
Cinka ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz