Witajka!
Wbiłam tylko na chwilkę i zaraz zmykam na maraton z biologią.
Czeka mnie genetyka i powtórka człowieka.
Zadowolona z maturek próbnych (bez powtórek wyniki ponad 65%).
Tylko jeszcze co z angielskim (?)
Wbijam parę fotek jak zwykle.
Ciao!
xoxo
Cinka ♥



.jpg)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz