24.01.2013

Day 1

Witajcie!

Mam na imię Marta.
Mam 18 lat.

Mieszkam w Polsce od urodzenia. Ostatnio wali mnie na łeb i kocham modę, diety, ciuchy itd.
Znajomi przezywają mnie różnie. Jednak najbardziej lubię jedno przezwisko - Cinka, które kojarzy mi się z cudownym obozem we Włoszech z botem Olgą ;))

Poznacie tu moich przyjaciół, którymi największymi są: Zuzkon, Domson, bot Olga, Dejvid, rodzice, Oliwia, Ania, Ania i Krzyś :*

Będę tutaj dzieliła się z Wami moimi przeżyciami, zainteresowaniami.
Będziemy gadać o modzie, zdrowiu, makijażu itd., będę wstawiać swoje skejtowskie stylówy, foty nowych ciuchów, foty makijaży i ogólnie zdjęcia ze spotkań i imprez :D
Kochani ten rok, ma być moim najlepszym :*

Dzisiaj post krótki, bo zaraz wracam do nauki biologii ♥ W tym roku czeka mnie maturka, więc nawet w ferie zimowe romansuję z wszystkim co łączy się z biologią i chemią.
Cudowna ja... ;)
Wrzucam parę fotek, które znalazłam w necie :D













xoxo
Cinka ;*



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz