Witajka!
Wbiłam tylko na chwilkę i zaraz zmykam na maraton z biologią.
Czeka mnie genetyka i powtórka człowieka.
Zadowolona z maturek próbnych (bez powtórek wyniki ponad 65%).
Tylko jeszcze co z angielskim (?)
Wbijam parę fotek jak zwykle.
Ciao!
xoxo
Cinka ♥
Mantener la calma
Keep calm and use your brain
29.01.2013
28.01.2013
Day 4
Jołka!
Pełna motywacja.
Ostatnie 3 miesiące nauki.
Wciąż powtarzam sobie, że muszę dać radę, dać z siebie wszystko.
Później, licząc, 7 dni stresu (prawie wyjęte z życia) i najdłuższe wakacje ewer.
Te wakacje będą idealne.
A teraz wracam do genetyki - transkrypcji, translacji, kodonów, polimeraz i innych bzdetów i zostawiam Was z paroma fotkami :D
edit. Zjadłam dzisiaj ciasto drożdżowe i nie mam kiedy tego spalić ;////
edit 2. Módlmy się, aby na ryjku nic mi nie wszyło.
Pełna motywacja.
Ostatnie 3 miesiące nauki.
Wciąż powtarzam sobie, że muszę dać radę, dać z siebie wszystko.
Później, licząc, 7 dni stresu (prawie wyjęte z życia) i najdłuższe wakacje ewer.
Te wakacje będą idealne.
A teraz wracam do genetyki - transkrypcji, translacji, kodonów, polimeraz i innych bzdetów i zostawiam Was z paroma fotkami :D
edit. Zjadłam dzisiaj ciasto drożdżowe i nie mam kiedy tego spalić ;////
edit 2. Módlmy się, aby na ryjku nic mi nie wszyło.
26.01.2013
♣
Joł!
Mam chwile wolnego, zanim pójdę się ogarnąć, więc postanowiłam napisać Wam coś z działu porad.
Opisze ogólnie higienę mojej twarzy, która ostatnio wygląda całkiem całkiem, jestem z niej dumna.
Ale jutro zobaczymy.. :)
A więc moje sposoby:
1. Codziennie rano i wieczorem myje twarz specjalnym mydłem z Oriflame (ok.5zł) - spieniam, dokładnie i długo "smaruję" całą twarz i spłukuję zimną wodą.
2. Twarz przecieram chusteczkami (takie z kartonu), a jako tonik stosuję "wywar" z liści laurowych.
2-3 liście laurowe wkładam do szklanki, zalewam wrzątkiem, przykrywam od góry i mogę używać aż ostygnie przez ok. 2dni.
3. Następnie (szczególnie zimą) buźkę smaruję kremem z Oriflame, również tej samej serii.
4. W ciągu dnia staram się nie dotykać twarzy rękoma, wyciskam czasem, ale robię to przez papier i miejsce po wycisnieciu przecieram kwasem salicylowym (3%)
5. 3 razy w tygodniu stosuje peeling do twarzy z oriflame oraz maseczki (fotki poniżej)
6. Aby moja twarz wyglądała normalnie i nie wychodziły mi żadne wypryski itd.: nie jem słodkiego, tłustego i ostrego, piję dużo wody, na wieczór codziennie jem czarną rzepę, a gdy kusi mnie, aby coś zjeść po prostu jem owoc albo owsiankę i piję dużo woooody ;))
xoxo,
Cink :*
Mam chwile wolnego, zanim pójdę się ogarnąć, więc postanowiłam napisać Wam coś z działu porad.
Opisze ogólnie higienę mojej twarzy, która ostatnio wygląda całkiem całkiem, jestem z niej dumna.
Ale jutro zobaczymy.. :)
A więc moje sposoby:
1. Codziennie rano i wieczorem myje twarz specjalnym mydłem z Oriflame (ok.5zł) - spieniam, dokładnie i długo "smaruję" całą twarz i spłukuję zimną wodą.
2. Twarz przecieram chusteczkami (takie z kartonu), a jako tonik stosuję "wywar" z liści laurowych.
2-3 liście laurowe wkładam do szklanki, zalewam wrzątkiem, przykrywam od góry i mogę używać aż ostygnie przez ok. 2dni.
3. Następnie (szczególnie zimą) buźkę smaruję kremem z Oriflame, również tej samej serii.
4. W ciągu dnia staram się nie dotykać twarzy rękoma, wyciskam czasem, ale robię to przez papier i miejsce po wycisnieciu przecieram kwasem salicylowym (3%)
5. 3 razy w tygodniu stosuje peeling do twarzy z oriflame oraz maseczki (fotki poniżej)
6. Aby moja twarz wyglądała normalnie i nie wychodziły mi żadne wypryski itd.: nie jem słodkiego, tłustego i ostrego, piję dużo wody, na wieczór codziennie jem czarną rzepę, a gdy kusi mnie, aby coś zjeść po prostu jem owoc albo owsiankę i piję dużo woooody ;))
xoxo,
Cink :*
Day 3
Sieeemka!
Dzień strasnzie męczący.
Olimpiada z biologii i nagła wizyta cioci strasznie mnie wymęczyła.
Umierram.
Mam ochotę położyć się spać i obudzić się jutro o 12.
Ale nie, musiałam poćwiczyć (z ledwością) aby spalić frytki i kurczaka i zaraz zabieram się za chemię, do której miłość na nowo się odradza, dzięki Bogu!
I need: socks, beanie, new, glorious tshirt.
xoxo
Cinka ;/
Dzień strasnzie męczący.
Olimpiada z biologii i nagła wizyta cioci strasznie mnie wymęczyła.
Umierram.
Mam ochotę położyć się spać i obudzić się jutro o 12.
Ale nie, musiałam poćwiczyć (z ledwością) aby spalić frytki i kurczaka i zaraz zabieram się za chemię, do której miłość na nowo się odradza, dzięki Bogu!
I need: socks, beanie, new, glorious tshirt.
xoxo
Cinka ;/
25.01.2013
Day 2
Witajcie Witajcie Witajcie!
Jest godzina 15.
Zaraz zabieram się za sprzątanie w moim gniazdku, które przez ostatnie parę dni zaniedbałam.
Dzisiaj byłam na korkach z chemii, wpadłam do Zuzkona i oglądając kolejny odcinek "Plotkary" zajadałam owsiankę.
Tak tak! Jestem na diecie, aby zrzucic parę kilosów i mieć ładny brzuszek i zgrabną figurkę na wakacje.
To mój cel!
Jak zawsze wstawiam super focie z neta. Od przyszłego tygodnia postaram się od czasu do czasu wstawiać moje fotki.
A tymczasem baju!!!
xoxo
Cinka
Jest godzina 15.
Zaraz zabieram się za sprzątanie w moim gniazdku, które przez ostatnie parę dni zaniedbałam.
Dzisiaj byłam na korkach z chemii, wpadłam do Zuzkona i oglądając kolejny odcinek "Plotkary" zajadałam owsiankę.
Tak tak! Jestem na diecie, aby zrzucic parę kilosów i mieć ładny brzuszek i zgrabną figurkę na wakacje.
To mój cel!
Jak zawsze wstawiam super focie z neta. Od przyszłego tygodnia postaram się od czasu do czasu wstawiać moje fotki.
A tymczasem baju!!!
xoxo
Cinka
24.01.2013
Day 1
Witajcie!
Mam na imię Marta.
Mam 18 lat.
Mieszkam w Polsce od urodzenia. Ostatnio wali mnie na łeb i kocham modę, diety, ciuchy itd.
Znajomi przezywają mnie różnie. Jednak najbardziej lubię jedno przezwisko - Cinka, które kojarzy mi się z cudownym obozem we Włoszech z botem Olgą ;))
Poznacie tu moich przyjaciół, którymi największymi są: Zuzkon, Domson, bot Olga, Dejvid, rodzice, Oliwia, Ania, Ania i Krzyś :*
Będę tutaj dzieliła się z Wami moimi przeżyciami, zainteresowaniami.
Będziemy gadać o modzie, zdrowiu, makijażu itd., będę wstawiać swoje skejtowskie stylówy, foty nowych ciuchów, foty makijaży i ogólnie zdjęcia ze spotkań i imprez :D
Kochani ten rok, ma być moim najlepszym :*
Dzisiaj post krótki, bo zaraz wracam do nauki biologii ♥ W tym roku czeka mnie maturka, więc nawet w ferie zimowe romansuję z wszystkim co łączy się z biologią i chemią.
Cudowna ja... ;)
Wrzucam parę fotek, które znalazłam w necie :D
xoxo
Cinka ;*
Mam na imię Marta.
Mam 18 lat.
Mieszkam w Polsce od urodzenia. Ostatnio wali mnie na łeb i kocham modę, diety, ciuchy itd.
Znajomi przezywają mnie różnie. Jednak najbardziej lubię jedno przezwisko - Cinka, które kojarzy mi się z cudownym obozem we Włoszech z botem Olgą ;))
Poznacie tu moich przyjaciół, którymi największymi są: Zuzkon, Domson, bot Olga, Dejvid, rodzice, Oliwia, Ania, Ania i Krzyś :*
Będę tutaj dzieliła się z Wami moimi przeżyciami, zainteresowaniami.
Będziemy gadać o modzie, zdrowiu, makijażu itd., będę wstawiać swoje skejtowskie stylówy, foty nowych ciuchów, foty makijaży i ogólnie zdjęcia ze spotkań i imprez :D
Kochani ten rok, ma być moim najlepszym :*
Dzisiaj post krótki, bo zaraz wracam do nauki biologii ♥ W tym roku czeka mnie maturka, więc nawet w ferie zimowe romansuję z wszystkim co łączy się z biologią i chemią.
Cudowna ja... ;)
Wrzucam parę fotek, które znalazłam w necie :D
xoxo
Cinka ;*
Subskrybuj:
Posty (Atom)



.jpg)



































.jpg)


